کاویان

فروش اقساطی کامیونت کاویان k106c

فروش اقساطی کامیونت کاویان K106c

با توجه به افزایش چشم گیر قیمت خودروهای سنگین و نیمه سنگین در چند سال اخیر که موجب شده بازار خودروهای سنگین با افت شدیدی روبرو شود، شرکت کاریزان خودرو با هدف جلب رضایت مشتریان و فراهم نمودن شرایطی آسانتر برای آنها، طرح منحصر به فردی برای فروش اقساطی یکی از محصولات تولیدی خود به نام کامیونت کاویان K106C آغاز نموده است که از این طریق علاقمندانی که توانایی خرید محصولات کاویان به صورت نقدی را ندارند می توانند از طریق اقساط بلند مدت صاحب خودروی مورد نظر خود شوند.

کامیونت کاویان k106C

کامیونت کاویان K106C یکی از محصولات تولیدی توسط شرکت کاریزان خودرو است که با ظرفیت تحمل بار 6 تن، استاندارد آلایندگی یورو 5 توانسته به یکی از پرفروش ترین محصولات کاویان تبدیل شود. این نوع کامیونت به دلیل اینکه قادر است بارهایی با وزن 6 تن را حمل نماید به کامیونت 6 تن کاویان نیز معروف است. همچنین این نوع کامیونت برای کاربری های متعددی مانند بالابر، جرثقیل، خودروبر و ماشین های آتش نشانی قابل استفاده می باشد.

از ویژگیهای منحصر به فرد کامیونت 6 تن کاویان می توان به عملکرد بالای گیربکس و کاهش مصرف سوخت اشاره کرد که موجب شده این نوع کامیونت با استقبال فراوانی از سوی مردم مواجه شود و داشتن این مزایا باعث شده این نوع کامیونت در صدر فروش محصولات کاویان قرار گیرد.

شرایط فروش اقساطی کامیونت کاویان k106c

  • قابل ذکر است که این طرح فروش اقساطی از مورخ 1399/09/16 شروع شده است و همچنان ادامه خواهد داشت. با توجه به این موضوع که ظرفیت فروش اقساطی محصولات کاویان بسیار کم است و در صورت تمام شدن مهلت این طرح فرشو اقساطی، احتمال تمدید آن وجو نخواهد داشت لذا به علاقمندان به محصولات کاویان توصیه می کنیم در صورت تمایل هر چه سریعتر خرید خود را قطعی نمایند.
  • میزان پیش پرداختی که توسط شرکت کاریزان خودرو برای طرح فروش اقساطی کامیونت کاویان مدل K106C در نظر گرفته شده است در حدود 3,000,000,000  ریال می باشد. براساس این طرح مشتریان با پرداخت کمترین پیش قسط می توانند صاحب خودروی دلخواه خود شوند و مابقی مبلغ طی اقساط بلند مدت توسط مشتریان تسویه خواهد شد.
  • مدت باز پرداخت اقساط ماهانه کامیونت k106C کاویان 60 ماهه خواهد بود و مبلغ اقساطی که مشتریان به صورت ماهانه بایستی واریز نمایید در حدود 130,000,000  ریال می باشد. البته به خاطر داشته باشید که مبالغ اقساط بدون هزینه بیمه بدنه و ثالث محاسبه شده است.
  • علاقمندان عزیز در صورتی که تمایل دارید در مورد چگونگی خرید اقساطی این محصول و قیمت کامیونت کاویان k106c این محصولات اطلاعات بیشتری کسب نمایید می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان واحد لیزینگ ما در ارتباط باشید و از آنها اطلاعات مرتبط در این خصوص را دریافت نمایید.
11 Responses
  1. ناشناس

    سلام خسته نباشید ببخشید قیمت تموم شده روبگید. درضمن قیمت سال ۱۴۰۱ چقدراست نقدی واقسام روانه میشه برام توضیح بدین

انتقادات و پیشنهادات

کارشناسان
1