کاویان

فروش اقساطی کمپرسی K375D و کمپرسی K219CN

همانطور که می دانیم در حال حاضر بالارفتن ناگهانی قیمت ارز موجب افزایش بی رویه خودروهای سنگین شده است به نحوی که بسیاری از افراد توانایی خرید خودروی مورد نظر خود را ندارند. به منظور برطرف نمودن این مشکل، شرکت کاریزان خودرو برای محصولات تولیدی خود با برند کاویان طرح فروش اقساطی در نظر گرفته است.

دو نمونه از محصولات کاریزان خودرو که قرار است براساس این طرح فروش اقساطی به فروش برسد کمپرسی کاویان k375D و کمپرسی کاویان k219CN است که در ادامه در مورد شرایط فروش اقساطی این دو محصول اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

ثبت نام در طرح فروش اقساطی محصولا کاویان از تاریخ 1399/09/16 شروع شده است و همچنان ادامه دارد. اما با توجه به تعداد بسیار محدود محصولات کاویان و اینکه در صورت به اتمام رسیدن مهلت طرح فروش اقساطی، احتمال تمدید آن بسیار کم می باشد، به شما توصیه می شود هر چه زودتر برای خرید این محصولات اقدام نمایید.

شرایط فروش اقساطی کامیون کمپرسی K375D

  • میزان پیش پرداخت در نظر گرفته شده برای فروش اقساطی کامیون کمپرسی K375D در حدود 8,690,000,000 ریال می باشد. مبلغ تعیین شده متناسب با توان و بودجه مشتریان در نظر گرفته شده است به نحوی که علاقمندان به محصولات کاویان با پرداخت کمترین میزان پیش قسط می تواند خودروی دلخواه خود را خریداری نمایند.
  • مبلغ اقساطی که خریداران برای خرید اقساطی کامیون کمپرسی کاویان مدل K375D بایستی پرداخت نمایند در حدود 189,000,000  ریال است. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که مبالغ اقساط شامل هزینه بیمه بدنه و ثالث نمی شود.همچنین مدتی که برای بازپرداخت اقساط کامیون کمپرسی کاویان در نظر گرفته شده است 60 ماهه می باشد که مجموع این شرایط خرید را برای متقاضیان به مراتب راحت تر نموده است.

شرایط فروش اقساطی کامیون کمپرسی K219CN

  • شرکت کاریزان خودرو برای طرح فروش اقساطی کامیون کمپرسی k219CN مبلغی در حدود 3,900,000,000 به عنوان پیش قسط تعیین شده است به نحوی که اکثریت افراد توانایی پرداخت این مبلغ را دارند و به سادگی می تواند خودروی دلخواه خود را خریداری نمایند.
  • باز پرداخت اقساط کامیون کمپرسی k219CN طی مدت 60 ماه صورت خواهد گرفت و مبلغ اقساطی که مشتریان بایستی به صورت ماهیانه به حساب شرکت واریز نمایند در حدود 189,000,000 می باشد.قابل ذکر است مبالغ اقساطی که توسط خریداران پرداخت میشود شامل بیمه بدنه و ثالث نمی شود.  

در صورتی که تمایل دارید در مورد نحوه فروش اقسjاطی و قیمت نهایی کامیون کمپرسی کاویان مدل K375 و کامیون کمپرسی K219CN اطلاعات بیشتری کسب نمایید از طریق شماره های تماس که در داخل سایت ذکر شده است می توانید با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط بوده و از آنها مشاوره رایگاه دریافت نمایید.

انتقادات و پیشنهادات

کارشناسان
1