کاویان

با کامیون‌های کاویان بیشتر آشنا شوید

کامیون‌های کاویان که طراحی و تولید آنها را شرکت کاریزان خودرو بر عهده گرفته است یکی از با کیفیت ترین کامیون‌های تولید داخلی هستند که با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است. شرکت کاریزان خودرو یکی از معروف‌ترین شرکت های خودروسازی است که از سال 1384 فعالیت خود را با تولید انواع کامیونت، کشنده و کامیون‌های کاویان آغاز کرده است و با محصولات با کیفیتی که تولید کرده توانسته به جایگاه ویژه ای در عرصه حمل و نقل دست پیدا نماید. کامیونت 6 تن کاویان یکی از معروف‌ترین محصول شرکت کاریزان خودرو است.
در حال حاضر با توجه به تحریم واردات خودروهای اروپایی، کامیون‌های کاویان تنها خودروهایی هستند که با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه می‌شوند.مسئله قابل توجه در مورد این کامیون‌ها، قیمت مقرون به صرفه آنها در مقایسه با سایر کامیونهاست.
به دنبال استقبال گسترده ای که از عملکرد و کارایی فوق العاده انواع محصولات کاویان شده است، شرکت کاریزان خودرو همواره محصولات کاویان اعم از کامیون، کشنده، کامیونت و کمپرسی را به صورت نقدی و اقساطی ارائه می‌دهد.


کامیون‌های کاویان چه مزایایی دارد؟

  • محصولات شرکت کاریزان خودرو دارای تنوع بالایی در رنگ و تناژ هستند.به این ترتیب علاقمندان به محصولات کاویان می‌توانند این خودروها را با هر رنگ و تناژ خریداری نمایند.
  • کامیون‌های کاویان به موتوری قدرتمند تجهیز شده اند و از استانداردهای کافی برخوردارند.
  • مجهز بودن به سیستم ضد قفل ترمز یکی دیگر از مزیت‌های خودروهای کاویان است.
  • کامیون‌های کاویان علاوه بر اینکه زیبایی منحصر به فردی دارند به نحوی طراحی شده اند که آسایش و امنیت راننده در نظر گرفته شده است. داشبورد و کنسول زیبا، کابین و صندلی‌های جادار با قابلیت تنظیم از امکانات کامیونهای کاویان هستند.
  • شرکت کاریزان خودرو تمامی محصولات کاویان را به صورت تحویل فوری به فروش می‌رساند و تحویل موقع خودروها یکی از نقاط قوت این کامیون‌ها است.
  • با توجه به این موضوع که کامیون‌های کاویان در داخل کشور تولید می‌شوند با قیمت بسیار خوبی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند.
  • با توجه به اینکه این کامیون‌ها ایرانی هستند پس برای تعمیر کردن آنها نیازی به تعمیرگاه ندارید.

معایب کامیونهای کاویان

البته مزایای کامیون‌های کاویان باعث شده معایب آنها زیاد به چشم نیاید و افرادی که علاقمند به این خودروها هستند به این معایب زیاد توجه نمی‌کنند.

  • تا چند سال قبل بسیاری از افراد فعال در عرصه حمل و نقل خودروهای اروپایی را به خودروهای تولید داخل از این جهت که کیفیت بالایی داشتند ترجیح می‌دادند و بسیاری از افراد تصور می‌کردند قیمت پایین کامیون‌های کاویان ناشی از کیفیت پایین آنها است. اما با گذشت زمان و ثابت شدن عملکرد بالای کامیونهای کاویان، این خودروها به معروفترین خودروها تبدیل شده و در صنعت خودروسازی جایگاه ویژه ای یافتند.
  • نمونه‌های صفر این کامیون‌ها قیمت به صرفه ای دارند و این امر موجب افت قیمت و تقاضای نمونه‌های دست دوم شده و بازار کامیونهای دست دوم با برند کاویان را با مشکلات فراوانی مواجه کرده است.

انتقادات و پیشنهادات

کارشناسان
1