کاویان

فروش اقساطی کامیون کشنده کاویان K375th

با توجه به شرایط نابسامانی که این روزها به واسطه ی افزایش قیمت ارز، بالا رفتن قیمت روزانه انواع ماشین آلات سنگین در بازار خودروهای سنگبن به وجود آمده است، شرکت کاریزان خودرو به منظور فراهم آوردن شرایطی آسانتر برای مشتریان و همچنین بهبود صنعت حمل و نقل طرح ویژه ای را برای فروش اقساطی یکی از محصولات تولیدی خود با نام کامیون کشنده کاویان k375TH در نظر گرفته شده است که مشتریان با استفاده از این شرایط می توانند به راحتی صاحب خودروی مورد نظر خود شوند.

کامیون کشنده کاویان K375TH

یکی از قدرتمند ترین کشنده های موجود در بازار که با بهره گیری از موتوری قدرتمند، 400 اسب بخار قدرت موتور و امکاناتی نظیر توربوشارژر و اینترکولر توانسته سهم عمده ای از بازار را به خود اختصاص دهد کامیون کشنده کاویان است.

کامیون کشنده کاویان K375TH به دلیل مجهز بودن به موتوری قدرتمند و قطعات با کیفیتی که برای تولید آن استفاده شده است توانسته عملکرد بسیار بالایی در جاده های صعب العبور و با شیب بسیار تند از خود نشان دهد به نحوی که اکثریت افرادی که در زمینه حمل و نقل فعالیت دارند برای حمل بارهایی خود کامیون های کاویان را به سایر محصولات موجود در بازار ترجیح می دهند.

شرایط فروش اقساطی کامیون کشنده کاویان k375TH

  • میزان پیش پرداخت که برای خرید اقساطی کامیون کشنده کاویان مدل K375TH در نظر گرفته شده است ،در حدود 12,000,000,000 ریال می باشد. لذا مشتریان با پرداخت کمترین پیش قسط می توانند صاحب خودروی مورد نظر خود شوند.
  • از ویژگیهای منحصر به فرد این طرح، اقساط بلند مدت 60 ماهه است و مشتریان بایستی مبلغ 189,000,000 بابت اقساط ماهانه این خودرو به حساب شرکت کاریزان خودرو واریز نمایند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که مبالغ اقساط بدون بیمه و ثالث محاسبه می شود.
  • لازم به ذکر است که مهلت ثبت نام در طرح فروش اقساطی انواع محصولات کاویان از امروز مورخ 1399/9/16 آغاز شده است و با توجه به این موضوع که تعداد محصولات کاویان که به صورت اقساطی به فروش می رسند بسیار محدود می باشد و بعد از به پایان رسیدن مدت زمان تعیین شده برای طرح فروش اقساطی، امکان تمدید مجدد این طرح وجود نخواهد داشت. لذا به متقاضیان عزیز پیشنهاد می کنیم در صورت تمایل به خرید اقساطی کامیون های کاویان در سریعترین زمان ممکن نسبت به خرید اقدام نمایید.
  • جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط خرید اقساطی کامیون کشنده کاویان مدل k375TH و قیمت نهایی که بایستی برای خرید این محصول بپردازید، می توانید از طریق شماره های تماس که در سایت ذکر شده می توانید با کارشناسان مجرب ما در ارتباط باشید و از آنها اطلاعات دقیق را در این خصوص دریافت نمایید.

انتقادات و پیشنهادات

کارشناسان
1